Korupcijos prevencija

Už korupcijos prevenciją Šiaulių regbio iš žolės riedulio akademijoje atsakinga  raštinės vedėja Giedrė Danelevičienė (įsakymas Dėl atsakingo asmens skyrimo už korupcijos prevenciją ir korupcijos prevencijos vykdymą).

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo III skyriaus 17 straipsnio (Informacijos apie asmenį, siekiantį eiti arba einantį pareigas, pateikimo tvarka) 4, 5 ir 6 dalimis, pareigybės, į kurias pretenduojant turi būti surinkta informacija apie asmenį:

  • direktorius
  • direktoriaus pavaduotojas

Šiaulių regbio iš žolės riedulio akademijos direktoriaus Aivaro Strockio įsakymas Dėl pareigybių, į kurias prieš asmenį skiriant į pareigas, Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos prašoma pateikti informaciją“.

 

Jeigu mūsų įstaigoje pastebėjote korupcijos apraiškų, manote, kad darbuotojai piktnaudžiauja tarnybine padėtimi, viršija savo įgaliojimus, informuokite asmenį atsakingą už korupcijos prevenciją el. p. pranesk@regbis-riedulys.lt arba skambinkite tel. (8 41) 52 64 61.

 

Susidūrus su korupcijos atveju, visą parą galite kreiptis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt arba užpildydami pranešimą čia 

 

Taip pat galite kreiptis Šiaulių miesto savivaldybės administracijoje veikiančiais kanalais