Žolės riedulio B diviziono čempionate – šiauliečių pergalės ir nesėkmės

Panevėžyje vyko 2014 m. Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionato „B“ diviziono, pirmo rato, 3-4 etapo rungtynės. Po dvi pergales iškovojo Šiaulių SM „Klevo“ ir Širvintų „Širvintų SM“ komandos. Vieną pergalę pelnė Vilniaus SŽK „Žuvėdros-Tauro 2“ ekipa. Dvi Šiaulių komandos : ŽRTK „Šiauliai ir  „Lidvija-Klevas“ patyrė po dvi nesėkmės. Kauno „Tauras-Veršvai“ kartą turėjo pripažinti varžovių pranašumą.

Varžybų rezultatai:

Šiaulių „Lidvija-Klevas“ – Širvintų SM (2:6)

Šiaulių ŽRTK „Šiauliai“ – Širvintų SM (2:11)

Šiaulių ŽRTK „Šiauliai“ – Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras 2“ (2:10)

Šiaulių SM „Klevas“ – Šiaulių „Lidvija-Klevas“ (6:3)

Šiaulių SM „Klevas“ – Kauno „Tauras-Veršvai“ (7:3)

V. Komanda P. Lg. Pr. Įvarčiai Taškai
1. Širvintų SM 4 0 0 25:9 12
2. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-2“ 3 0 1 23:12 9
3. Šiaulių SM „Klevas“ 3 0 1 19:9 9
4. Šiaulių „Lidvija“ 1 0 3 13:17 3
5. Kauno „Tauras-Veršvai“ 0 0 2 6:13 0
6. „Šiauliai“ 0 0 4 6:32 0

SM „Klevas“ vyr. trenerės Genutės Juodienės komentaras :

Šį kartą esu labai patenkinta, kaip sužaidė merginos. Iškovojome dvi pergales. Iki pirmo rato pabaigos liko vienerios rungtynės su Vilniaus SŽK „Žuvėdros-Tauro 2“ komanda, kuri šiemet labai sustiprėjusi. Kadangi metų pradžioje pralaimėjome Širvintų komandai, tai šiuo metu turnyrinėje lentelėje užimame trečią vietą. Tačiau dar niekas neprarasta, dar laukia antras ratas, po kurio tikimės palypėti aukščiau.

Rungtynėse Panevėžyje merginoms teko kautis su gerokai vyresnėmis Šiaulių „Lidvijos-Klevo“ ir Kauno „Tauro-Veršvų“ ekipomis. Labai džiaugiuosi, kad šį kartą merginos žaidė labai protingai, taktiškai, nebuvo didelių spragų puolime ar gynyboje. Labai gerai vartus saugojo jaunoji mūsų komandos vartininkė Roberta Pelutytė – vartininkė.

ŽRTK „Šiauliai“ vyr. trenerės Onutės Kanaporienės komentaras :

Mūsų klube rungtyniauja 12-14 metų mergaitės. Esame dviem trim metais jaunesnės už kitas komandas, todėl jos lenkia mus tiek fiziškai, tiek patirtimi.

Klube yra gerų, perspektyvių merginų, iš kurių gali išaugti aukšto lygio žaidėjų, tačiau tam reikia geresnių sąlygų treniruotis. B divizione žaidžiame dėl to, kad sudėtinga išvežti komandą dalyvauti savo amžiaus grupių turnyrus. Stengiamės, bent jau čia pasižaisti.

Treniruočių sąlygos sudėtingos, mokyklos nelabai nori mūsų įsileisti, todėl sunku motyvuoti vaikus sportuoti. Laukiame pavasario, kai galėsime išeiti į lauką ir pradėti treniruotis B diviziono žolės riedulio čempionatui.

„Lidvijos-Klevo“ vyr. trenerės Sigitos Vitginienės komentaras :

Nepaisant to, kad pralaimėjome abejas rungtynes, mačai buvo atkaklūs ir įdomūs. Kelios žaidėjų klaidos, keli abejotini teisėjų švilpukai, viskas susidėjo, kad turėjome pripažinti varžovių pranašumą. Dar viena pralaimėjimo priežasčių, kad kitos komandos sudėtis stiprino, pasiskolindamos žaidėjų iš A diviziono komandų. Jos žaidžia daugiau rungtynių, turi daug patirties, o mergaitėmis tai daug ką reiškia.

Šį kartą ir mūsų komanda buvo ne stipriausios sudėties. Tačiau įmanoma žaisti, pritrūko sėkmės, tiesiog laimės dalykas.

Uždarų patalpų čempionato, B diviziono kovos baigsis kovo mėnesį, tuomet pradėsime judėti lauke. Po penkerių metų pertraukos vėl sugrįžome į žolės riedulio čempionato A divizioną ir kausimės su stipriausiomis Lietuvos komandomis.

Leave a reply