U-16 riedulio pirmenybėse SM „Klevas” komandos užėmė antrą ir trečią vietas

Vilniuje vyko 2014 m. Lietuvos merginų ir vaikinų U-16 uždarų patalpų riedulio pirmenybių varžybos. Šiaulių sporto mokyklos „Klevas“ merginų komanda užėmė antrą vietą, vaikinai pasipuošė bronzos medaliais.

u-16 3

Merginų U-16 uždarų patalpų riedulio pirmenybių 1 ir 2 turo rungtynės jau buvo sužaistos Panevėžyje, todėl Vilniuje paaiškėjo pirmenybių prizininkės.

Trenerės Genutės Juodienės auklėtinės, Šiaulių SM „Klevas“ komandos merginos pirmajame mače 14:3 sutriuškino Širvintų SM riedulininkes. Antrajame mače šiaulietės 3:6 turėjo pripažinti čempionėmis tapusios Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ ekipos pranašumą.

„Labai sunkios varžybos su „Žuvėdros-Tauro“ komanda. Nesitikėjau, kad per žiemą ši komanda taip patobulės. Nebuvo mūsų komanda silpnesnė, tačiau labai nesisekė atakuoti, o ir vartininkei nebuvo pačios geriausios rungtynės. Pirmajame kėlinyje daug atakavome, tačiau iš patogių padėčių nepataikėme į vartus, net 7 m. baudinių neįmetėm, o varžovių smūgiai pasiekdavo tikslą“,- pralaimėjimo priežastis vardino komandos trenerė Genutė Juodienė.

Merginų U-16 pirmenybių turnyro lentelė:

Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras” 4 0 0 43/9 12 tšk.
Šiaulių Klevo SM 3 0 1 39/10 9 tšk.
Širvintų SM 2 0 2 32/29 6 tšk.
Kelmės SM -I 1 0 3 30/24 3 tšk.
Kelmės SM -II 0 0 4 4/76 0 tšk.

Vaikinų U-16 pirmenybėse komandos taip pat išsidalino medalius. Po pirmo ir antro turo rungtynių, sausio mėnesį vykusių Panevėžyje, Vilniuje komandoms teko žaisti trečio turo mačus. Trenerės Donatos Grigienės auklėtiniai, Šiaulių SM „Klevo“ riedulininkai lygiosiomis 2:2 sužaidė su Širvintų SM 1 komanda. Pagal pirmenybių nuostatus, pirmą ir antrą vietą grupėje užėmusios ekipos patenka į finalą, o trečią ketvirtą vietas lentelėje užėmusios komandos kaunasi mažajame finale.

Vaikinų U-16 pirmenybių turnyro lentelė:

Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras” 3 0 0 12/4 9 tšk.
Širvintų SM I 1 1 0 13/7 4 tšk.
Šiaulių Klevo SM 1 1 0 8/4 4 tšk.
Širvintų SM 2 0 0 3 1/19 0 tšk.

Nors Šiaulių ir Širvintų komandos surinko po 4 taškus, dėl geresnių įmuštų-praleistų įvarčių santykio širvintiškiai turnyro lentelėje užėmė antrą vietą ir pateko į finalą, o šiauliečiai turėjo kovoti dėl bronzos medalių. Mažajame finale Šiaulių SM „Klevas“ ekipa 6:0 nugalėjo Širvintų SM 2 ekipą ir pelnė bronzos medalius. Finale triumfavo Vilniaus SŽK „Žuvėdros-Tauro” riedulininkai, kurie 6:2 nugalėjo Širvintų SM 1 ekipą.
Pirmenybės buvo svarbios ir dėl to, kad U-16 vaikinų ir merginų rinktinių treneriai bandė atsirinkti kandidatus į Lietuvos jaunių rinktines. Vaikinų rinktinė liepos 10-13 d. kovos Vilniuje vyksiančiame Europos U-16 čempionate. Merginos liepos mėnesį vyks į Italiją, Bolonijos mieste vyksiantį Europos čempionatą.

U-16 7

SM „Klevas” vaikinų komanda iškovojo bronzos medalius

U-16 4

U-16 6

SM „Klevas” merginų komanda iškovojo sidabro medalius

U-16 5

Geriausiu „Šiaulių“ komandos žaidėju pripažintas vartininkas Mikas Androšiūnas.  Geriausia pirmenybių gynėja – Toma Petrikaitė. Geriausias pirmenybių žaidėjas – Ignas Pabijanskas.

Leave a reply