Trys dešimtys akademijos auklėtinių išvyko į stovyklą „Žaidimų vasara 2022“

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos jaunieji regbininkai išvyko į sporto stovyklą “Žaidimų vasara 2022”. Dvidešimtaštuoni  13 – 14 metų Šiaulių akademijos auklėtiniai penkias dienas praleis Mažeikių rajone, Kėgrių kaime esančioje “Virvytės” stovykloje. Tobulinti regbio įgūdžius vaikams padės akademijos treneriai Dominykas Matuzevičius ir Saulius Vertelis. Vaikų vasaros stovyklą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.

Stov2 logo

Nuotaikingai klegėdami bei dalindamiesi vasaros įspūdžiais, jaunieji regbininkai rinkosi prie Šiaulių regbio stadiono ir netrukus atsisveikinę su tėveliais pajudėjo tikslo link – stovyklos, kur praleis ateinančias penkias dienas.

Jau ketvirtą vasarą į stovyklose su vaikais dirbantis treneris Dominykas sako, kad daugeliui jaunųjų sportininkų, ši stovykla labiausiai laukiamas vasaros įvykis.

„Grįžę iš stovyklų vaikai dalinasi įspūdžiais su draugais, pasakoja, ką ten veikė, ko išmoko, tad stovyklų visi labai laukia. O svarbiausia, kad stovykloje įgyta patirtis padeda tvirčiau jaustis ir aikštėje, kai prasideda pirmenybės. Išvykstame geros nuotaikos, labai tikimės, kad pasportavę, pailsėję, sustiprėję sugrįšime su dar geresne nuotaika“, – pasakojo D.Matuzevičius.

Stov3

Kadangi tai sporto stovykla, vaikų per dieną lauks po kelias treniruotes tobulinant regbio įgūdžius. Patyrę treneriai sugalvojo planą kiekvienai dienai – vis naujų užduočių, mini turnyrų, aktyvių veiklų. Tačiau stovykloje vaikai ne tik sportuos, tačiau ir pramogaus. Treneris Dominykas šypsodamasis priduria „Planas paprastas: dieną sportas – vakare pramogos“.

Treneris Saulius Vertelis taip pat džiaugiasi galimybe padėti vaikams patobulinti regbio įgūdžius šioje stovykloje.

„Daug vaikų, daug įvairių veiklų. Dienotvarkė intensyvi, sportuosime, dirbsime, tačiau rasime laiko ir pramogoms. Mano nuomone, ši stovykla labai naudinga artėjant čempionatams, kad vaikai sustiprėtų ir pasitikėdami savo jėgomis galėtų drąsiai kovoti ir siekti medalių“, – pasakojo treneris Saulius.

Stov1

„Virvytės“ vaikų vasaros stovykloje tuo pačiu metu vyks ir dar viena stovykla, tad planuojama suvienyti jėgas, suburti dar didesnį būrį vaikų bendroms veikloms.