Sportas, pramogos, treniruotės, poilsis ir būrys draugų – puikus laikas stovykloje „Žaidimų vasara 2022“

Trys dešimtys Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos auklėtinių puikiai praleido laiką stovykloje „Žaidimų vasara 2022“. Treneriai Dominykas Matuzevičius ir Saulius Vertelis sako, kad vaikams rengė treniruotes du kartus per dieną, o kas vakarą jaunųjų regbininkų laukdavo vis kitokios pramogos. Vaikų vasaros stovyklą iš dalies finansavo Šiaulių miesto savivaldybė.

Siau sss

Klegėdami ir nuotaikingai nusiteikę vaikai prieš penkias dienas rinkosi į stovyklą. Jaunieji sportininkai iš stovyklos grįžo kupini įspūdžių, sustiprėję, pasportavę, patobulėję, pailsėję bei su dar platesnėmis šypsenomis jie artimiesiems pasakojo, ką nuveikė ir ko išmoko Mažeikių rajone, Kėgrių kaime esančioje “Virvytės” stovykloje.

„Taip jau nutiko, kad stovyklaujant alino didelis karštis, tad turėjome į tai atsižvelgti ir koreguoti treniruočių grafikus. Kasdien rengėme po dvi treniruotes – vaikai tobulino regbio techniką, surengėme nekontaktinio regbio turnyrą. Nuo karščių gelbėjo maudynės upėje. Vaikai ir pailsėjo, bet tuo pačiu ir gerokai nuvargo. Džiaugiamės, kad stovykla praėjo sklandžiai, visi sveiki, geros nuotaikos“, – pasakojo Dominykas Matuzevičius.

ddd aaa

Treneris pasakoja, kad kas vakarą, kai oras šiek tiek atvėsdavo, vaikams buvo rengiamos įvairios pramogos.

„Dalyvavome diskotekoje, plaukėme baidarėmis, žaidėme minigolfą, biliardą, boulingą, vyko šaškių turnyras, kurio čempiono tapo Vaigirdas Urbietis. Nors tai buvo regbio stovykla, mes labai akcentavome bendravimą. Šioje stovykloje pajutome komandos vienybę. Vaikai dar geriau pažino vienas kitą, tikimės, kad ta vienybė ir bendrumas padės kaunantis regbio varžybose“, – teigė D. Matuzevičius.

aaaa

Stovykloje iš viso dalyvavo dvidešimtaštuoni  13 – 14 metų Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos auklėtiniai.