Šiaulių riedulininkai – Taurės turnyro nugalėtojai

Šiaulių vyrų žolės riedulio komanda “Ginstrektė” tapo Lietuvos žolės riedulio federacijos vyrų uždarų patalpų taurės nugalėtojais. Pirmą savaitgalį pasiekę dvi pergales Vilniuje vykusiame pirmajame ture, šiauliečiai puikiai pasirodė ir finaliniame etape namuose. Laimėtos abi varžybos prieš Širvintų „Baltic Champs-Ježvitas“ komandą ir Vilniaus „SM Tauras“ riedulininkus. Iš viso taurės turnyre šiauliečiai pelnė 21 įvartį, o į savo vartus praleido – 6.

Gint

 

“Taurė- tai kontrolinės varžybos prieš čempionatą, galimybė pamatyti savo ir varžovų stipriąsias bei silpnąsias puses. Gaila, kad dėl Tadas Pabijanskas ir Mantvydas Pocevičius traumų bei kelių kitų žaidėjų asmeninių priežasčių, nepavyko pamatyti 100 procentų mūsų komandos vaizdo. Džiugina, kad laimėjome visas žaistas varžybas, tačiau norisi dar daugiau greičio, kokybiškesnių ir grėsmingų standartų ir tvirtesnio bei “naglesnio” jaunimo. Bet laiko tobulėjimui dar turime“, – po laimėto taurės turnyro pasakojo „Ginstrektės“ trenerė Donata Grigienė.  

Gintsa

Geriausiu žaidėju nugalėtojų komandoje išrinktas Mantvydas Pocevičius. Lietuvos vyrų uždarų patalpų riedulio čempionato A diviziono kovos startuos sausio viduryje.

Ginta

Gints