Nepavydėtinomis oro sąlygomis vykęs riedulio mačas baigėsi šiauliečių nesėkme

Lietuvos žolės riedulio federacijos jaunimo U-21 vaikinų žolės riedulio čempionate kiek netikėtą nesėkmę patyrė Šiaulių „Akademijos“ komanda. Itin prastomis oro sąlygomis vykusias rungtynes šiauliečiai pralaimėjo svečiams iš Sostinės, Vilniaus m. jaunimo rinktinei 1:2.

U21 3 U21 4 U21 2 U21 1

Nuotraukų galerija : ČIA

„Nepamenu tokių rungtynių, po kurių būčiau tokia nusivylusi, kaip vakar. Ir kalbu ne apie galutinį rezultatą, o dėl apie žaidėjų kovingumo, pastangų stoką. Mums šiame mače trūko visko, bet daugiausiai noro laimėti. Visas varžybas žaidėme lyg jausdamiesi favoritais. Atrodė, kad daugiau atakuojame ir tiesiog laukiame to momento, kada įmušime. Taip per visas rungtynes ir nesulaukėme. Gali kontroliuoti varžybų eigą, tačiau laimi tas, kuris įmuša daugiau įvarčių“, – apie nuviliančias rungtynes pasakojo trenerė Donata Grigienė.

Pirmose U-21 vaikinų žolės riedulio čempionato rungtynėse šiauliečiai pasiekė pergalę prieš Vilniaus rajono riedulininkus. Komandai norint kovoti dėl čempionų vardo  pergalė vakar vykusiame mače buvo būtina.

„Vakar buvo labai svarbios rungtynės. Jos vyko tikrai baisiomis oro sąlygomis. Techniškam žaidimui lietus ir plaukianti aikštė labai trukdo. Visos šios sąlygos išlygina jėgas. Pasikartosiu – per mažai darbo ir pastangų aikštėje lėmė galutinį rezultatą. Po mūšio nėra ko mojuoti kumščiais, reikia daryti išvadas ateities kovoms“, – teigė trenerė Donata.

Po šios nesėkmės Šiaulių „Akademijos“ komandai dar liko vienerios rungtynės, birželio 19 dieną Vilniuje su Širvintų komanda. Norint tapti čempionais vien pergalės paskutiniame mače nebeužteks, reikės tikėtis pagrindinių varžovų, Vilniaus miesto jaunimo rinktinės nesėkmės mače su Vilniaus rajono komanda.