Akademijos gyvenimas 2023-iesiems užleidžiant vietą 2024-iesiems

2024-ieji metai jau čia pat, tad pats laikas atsigręžti ir pasižiūrėti, kokie Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijai buvo besibaigiantys 2023-ieji. Šventinio sporto renginių maratono sūkuryje sutikome akademijos direktorių Aivarą Strockį ir pasiteiravome, kaip jis vertina besibaigiančius metus ir kas laukia 2024-aisiais.

Taure

Šiais, besibaigiančiais metais, tiek žolės riedulio, tiek ir regbio visų amžiaus grupių komandos vėl demonstravo aukštus pasiekimus. Kaip akademijos auklėtiniams pavyksta metai iš metų pavyksta neužleisti vietos ant prizininkų pakylos?

Rezultatai, tiek regbio, tiek žolės riedulio yra labai aukšti jau ne pirmus metus. Taip aukštai iškeltą kartelę mums pavyksta išlaikyti dėka pasišventusių savo darbui trenerių. Mūsų treneriai – aukštos kvalifikacijos, savo srities profesionalai, o jų vadovaujamų komandų pasiekimai – tai įrodymas, kad mes visi dirbame tinkama linkme.

Nuo jauniausių amžiaus grupių iki pačių vyriausių, mūsų auklėtiniai dominuoja Lietuvos čempionatuose. O baigę akademiją po truputį įsilieja į suaugusiųjų komandų gretas. Tai labai puikiai atsispindėjo Šiaulių miesto geriausiųjų sportininkų apdovanojimuose, kai tiek vyrų ir moterų riedulio komandos, tiek vyrų regbio komandos buvo nominuotos ir apdovanotos.

Tradiciškai ir į ateinančius metus žvelgiame panašiai, tęsti pradėtus darbus toliau, dirbti su vaikais, ugdyti juos ir siekti apginti šiemet pasiektas pozicijas. Žinoma, visai regbio bendruomenei teks šiek tiek susitelkti ir išlaukti regbio stadiono rekonstravimo laikotarpį.  

Jau užsiminėte apie regbio stadiono rekonstravimo projektą. Kaip vyksta darbai ir kokios prognozės kitiems metams?

Visų pirma norėčiau padėkoti visiems akademijos darbuotojams už sunkų darbą ruošiantis projekto įgyvendinimui. Visus paruošiamuosius darbus sugebėjome įveikti, nors su tokiu tokios didelės apimties projektu susidūrėme pirmą kartą. Kol kas viskas vyksta pagal planą. Yra šiek tiek nesklandumų, tačiau dirbame ir tuo pačiu mokomės, tad tikiu, kad viską susitvarkysime.

Darbai stadione jau prasidėjo, žinoma, orai kol kas riboja konkursą laimėjusios bendrovės darbus, tačiau pradžia padaryta.

Projekto metu  bus atnaujinta ir platinama stadiono žaliosios vejos danga. Stadionas pailgės iš abiejų pusių po 10 metrų ir praplatės 6 metrais. Bus sumontuota automatizuota vejos laistymo sistema. Stadiono galuose, už vartų bus pastatytos kamuolio gaudyklės.

Viename stadiono gale bus įrengta universali smėlio aikštelė, kitoje pusėje atsiras vaikų lauko žaidimo aikštelė su įrenginiais ir gimnastikos aikštelė su lauko treniruokliais.

Darbai pilnu tempu vyks kai tik leis orai. Tikimės, kad rudeniop regbio bendruomenė jau galės džiaugtis puikiomis sąlygomis. Netgi pasvajojame dar rudenį sulaukti ir tarptautinių varžybų Šiaulių regbio stadione.

Ko norėtumėte palinkėti Akademijos bendruomenei 2024 metais?

Šventiniu laikotarpiu noriu padėkoti visiems, kurie prisideda prie Akademijoje kultivuojamų sporto šakų augimo, plėtros ir vis gerėjančių auklėtinių pasiekimų. Per šiuos, jau besibaigiančius, metus pasiekėme daug nuostabių pergalių ir džiaugiamės, kad galime dalintis šiais pasiekimais su kiekvienu.

Dėkojame mūsų auklėtiniams už energiją ir darbštumą, profesionaliems treneriams už atsidavimą ir svarbų vaidmenį kiekviename žingsnyje. Visai bendruomenei – už palaikymą ir padrąsinimą žengti pirmyn ir skatinimą imtis ambicingų iššūkių.

Taip pat norime padėkoti mūsų rėmėjams, partneriams ir visiems, kurie neabejingi regbio ir žolės riedulio sporto šakoms. Jūsų indėlis yra neįkainojamas, o Akademijos auklėtinių pasiekimai – tai mūsų glaudaus bendradarbiavimo vaisiai. Mūsų bendrame kelyje ir ateinančiais metais laukia dar daug nepakartojamų akimirkų!

Linkiu Jums visiems smagiai sutikti Naujus metus. Tebūnie ateinantieji metai pilni sportinio triumfo, naujų idėjų, įkvėpimo ir džiaugsmo!