Startavo moterų uždarų patalpų riedulio čempionato A diviziono kovos

Startavo Lietuvos moterų ir vyrų uždarų patalpų riedulio Lietuvos čempionato A diviziono kovos. Moterų čempionate Šiauliams atstovauja dvi komandos: „Ginstrektė-ŠSG“ ir „Akademija“. Pirmame ture Vilniuje netrūko intrigos. Itin patyrusiai „Ginstrektės“ komandai vos pavyko išnešti sveiką kailį, na, o jaunos ir kur kas mažiau patirties nei varžovės turinčios „Akademijos“ ekipos merginos nors ir pralaimėjo abu žaistus mačus – nosies nenukabina, kaupia patirtį ir su kiekvienomis rungtynėmis žengia po mažą žingsnelį pirmyn.

Riedulys

 

„Ginstrektė-ŠSG“ čempionatą pradėjo kiek sunkiau nei tikėjosi: 2:1 pasiekta pergalė prieš Vilniaus „Sostinės Tauras“ komandą. Na, o žaisdamos prieš Širvintų SC „Inta“ šiaulietės atsiliko 1:4 ir tik per paskutines penkias rungtynių minutes pavyko išlyginti rezultatą. Mačas baigėsi lygiosiomis 4:4.  

„Žaidėme su antrą ir trečią vietas čempionate pernai užėmusiomis komandomis. Tiesą pasakius tikėjomės, kad bus lengviau. Labai gerai pasimatė mūsų problemos – po Federacijos taurės turnyro beveik mėnesį neturėjome žaidybinės patirties. Trūksta susižaidimo, geresnio standartinių situacijų išpildymo. Mus ant savo pečių ištempė patyrusios žaidėjos, kai atsilikome 1:4, paskutinėmis sekundėmis galėjome net išplėšti pergalę. Tačiau pagal situaciją džiaugiamės ir lygiosiomis. Labai esu patenkintas mūsų labiausiai patyrusių žaidėjų Donatos Grigienės ir Dovilės Kuklienės sportine forma. Puikiai joms talkino Karolina Raulinaitytė, Rugilė Daukantaitė, Rimantė Gudeliauskytė. Savo žaidimu nustebino Rosita Klevickaitė. Turime bėdų su vartininkėmis. Turime daug sričių, kurias turime sustyguoti“, – pasakojo treneris Vaidotas Vaičeliūnas.

Šiaulių „Akademijos“ komanda, kurią treniruoja Angelė Bučmienė sužaidė dvejas rungtynes: 0:8 nusileido Kelmės „Aušros“ komandai ir 0:9 neatsilaikė prieš Širvintų SC ekipą.

„Mes dar jaunos, nepatyrusios, akys pilnos baimės. Turime sportuoti ne tik aikštynuose, tačiau su merginomis dirbame ir psichologiškai. Sudėtį išretino ligos, tad keitimams turėjome į komandą pasikviesti dar jaunesnes merginas. Turėjome vos kelias 2005 metais gimusias žaidėjas, visos kitos itin jaunos. Dar ir problemos su vartininko pozicijos žaidėjomis, kurioms trūksta patirties. Laikas – mūsų sąjungininkas. Gera karta auga, užsigrūdinsime. Labai norime siekti pergalių, tačiau turime susitaikyti su realybe, kad kol kas nesigauna. Nepaisant nesėkmių – niekada nepasiduosime ir kovosime kiek galėsime“, – komandą drąsino ir gyrė trenerė Angelė Bučmienė.

Artimiausios moterų uždarų patalpų riedulio A diviziono kovos vyks vasario pradžioje Šiauliuose.

Apie kovas vyrų čempioanto A divizione – netrukus papildysime informaciją ir trenerės Donatos Grigienės komentarą.