SM „Klevas” lieka A divizione!

SM "Klevas"

Vakar vyko trečiosios atkrintamosios varžybos tarp SM „Klevas” ir SŽK „Žuvėdra-Tauras” merginų. Susirinkę žiūrovai stebėjo itin atkaklią kovą,nes tai buvo lemiamos varžybos, kur sprendėsi, kas lieka A divizione, o kas žemesniame – B.

Per pirmąjį kėlinį abi ekipos turėjo nemažai galimybių įmušti įvarčius iš mažųjų kampinių, bet joms tuo pasinaudoti  nepavyko ir  rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus – 0:0.
Antrąjame kėlinyje užvirė dar atkaklesnė kova ir apie 50 minutę „Klevo” merginos surengė greitą ataką ir po gražios kombinacijos pelnė įvartį. Po pelnyto įvaarčio, merginos nepaleido iniciatyvos ir kontroliavo žaidimą visą likusį laiką. Varžybų metu daugiau įvarčių nebuvo pelnyta ir baigėsi rezultatu – 1:0.

Po varžybų merginos neslėpė džiaugsmo,  sulaukė daug sveikinimu, bei taurės šampano. Mes taip pat sveikiname merginas iškovojusias teisę žaisti aukščiausiame divizione ir linkime sėkmės!

Priminsime ir ankstesnių varžybų rezultatus:
Pirmasiąs rungtynės  2:1 laimėjo Šiaulių SM „Klevo” riedulininkės.
Antrosios rungtynės vyko  Vilniuje.  Po atkaklios kovos, per pratesimą pergalę išplėšė SŽK „Žuvėdra-Tauras”.