Šiauliečių tikslas – sugrįžti į aukščiausiąjį divizioną (trenerio komentaras)

Gintra 1

Daugkartinių Lietuvos žolės riedulio čempionių Šiaulių „Gintros-Strektės-Universiteto“ komandos merginų netrukus laukia labai rimtas išbandymas. Vasario 21-23 dienomis „Šiaulių arenoje“ vyks Europos moterų riedulio klubų uždarų patalpų žolės riedulio antrojo diviziono Trophy čempionatas.

„Gintros-strenkės-Universiteto“ komandos vyriausiasis treneris Vaidotas Vaičeliūnas pasidalino mintimis apie artėjantį čempionatą:

„Labai džiugu, kad Šiauliuose vis daugėja aukšto lygio žolės riedulio varžybų. Ką tik vyko Europos čempionatas, dabar klubų Europos čempionatas. Tikimės, kad arenoje bus daug žiūrovų, kurie palaikys mūsų komandą.

Merginos jaučiasi gerai, beveik visos sportuoja, treniruojasi, ruošiasi svarbiam startui. Labai tikimės, kad prie komandos prisijungs kelio traumą nesigydanti Simona Grabliauskaitė. Jos labai trūko Lietuvos rinktinei, todėl dabar visi, tiek treneriai, tiek gydytojai ir kas tik gali stengiasi ją kuo greičiau pastatyti ant kojų. Numatytas laikotarpis – šešios savaitės traumai išgyti jau beveik baigėsi. Iki čempionato dar liko šiek tiek daugiau kaip dvi savaitės, todėl labai viliamės Simoną išvysti aikštėje.

Viena didžiausių problemų su kuria susiduriame – kontrolinių varžybų stoka. Ieškome pajėgių varžovių, su kuriomis galėtume sužaisti, pasitreniruoti, išbandyti schemas, derinius. Tikimės, kad per tą laiką pavyks rasti priešininkių.

Pernai mūsų komanda iškrito iš aukščiausio diviziono, todėl šiemet kaunamės antrajame divizione, Trophy čempionate. Mūsų tikslas – sugrįžti tarp aštuonių geriausių komandų į pirmąjį divizioną.

Čempionate bus du pogrupiai po keturias komandas. Pirmas dvi vietas abiejose grupėse užėmusios komandos kovos dėl galimybės patekti į pirmą divizioną, o trečią ketvirtą vietas grupėje užėmusios ekipos kausis dėl išlikimo antrajame divizione.

Mūsų pogrupis ne iš lengvųjų – Škotijos komanda – beveik visos žaidėjos iš šalies rinktinės, Italijos ekipa šiemet labai pajėgi, o Danijos čempiones iki šiol visada įveikdavome, tikimės, kad ir šiemet tai pavyks. Nelengvas pogrupis, bet tikimės patekti į ketvertuką, o tada bus matyti“.

Čempionate Šiauliuose kovos :

Grupė A
Šiaulių Gintra-Strektė-Universitetas (Lietuva)
Slagelse Hockeyklub (Danija)
HF Lorenzoni (Italija)
Dundee Wanderers (Škotija)

Grupė B
Reading HC (Anglija)
HC Rotweiss Wettingen (Šveicarija)
Kecioren Baglum Sport Club (Turkija)
Royal Antwerp Hockey Club (Belgija)

Leave a reply