Stovykla – „Žaidimų vasara – 2023”

Dvidešimt penki Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos auklėtiniai drauge su treneriais Dominyku Matuzevičium ir Sauliumi Verteliu išvyko į tradicinę penkių dienų stovyklą „Žaidimų vasara – 2023“.

Rugpjūčio 7-11 dienomis vykstanti vaikų vasaros stovykla finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės, Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos ir vaikų tėvelių lėšomis.

Stovykla

Logo

PIRMA DIENA

Mažeikių rajone, Kegrių kaime įsikūrusią „Virvytės stovyklą“ pasiekę jaunieji regbininkai pirmiausia iškėlė akademijos vėliavą, po to buvo supažindinti su stovyklos taisyklėmis bei dienotvarke.

Kas dieną išradingi treneriai planuoja rengti po dvi treniruotes, tačiau be sporto stovyklautojų laukia ir kasdienės pramogos – maudynės Virvytės upėje, plaukimas baidarėmis. Taip pat planuojami įvairūs laisvalaikio užsiėmimai, sporto varžybos, mokomieji sporto, profesiniai ir sveikatos ugdymo užsiėmimai, mankšta, konkursai ir pasirodymai, pasitarimai, pokalbiai. O kas vakarą, aptarus besibaigiančią dieną, vaikų laukia diskoteka.

Sustiprėję fiziškai ir emociškai, puikiai praleidę penkias dienas su bendraminčiais, susiradę naujų draugų vaikai puikiomis nuotaikomis užbaigs stovyklą ir palydėję kelias savaites besibaigiančios vasaros, rudeniop vėl susitiks su bičiuliais regbio stadionuose.  

Nuotraukų galerija : ČIA

 

ANTRA DIENA

Stovykla „Žaidimų vasara 2023” tęsiasi.

Akademijos auklėtiniai tarp regbio treniruočių varžėsi stalo futbolo, stalo teniso, biliardo turnyruose.

Puiki nuotaika ir šypsenos – kasdienis stovyklautojų palydovas!

Stovykla1

Nuotraukų galerija : ČIA

 

TREČIA DIENA

Jaunieji Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos regbininkai, stovyklaudami „Virvytės stovykloje“, nekreipia dėmesio į nuolat besikeičiančias oro sąlygas, nepraranda geros nuotaikos ir stengiasi kuo tikslingiau išnaudoti kiekvieną dieną.

Didelį įspūdį vaikams paliko bendra treniruotė su vyrų regbio klubo „Šiauliai” regbininkais, kurie dalyvauja Baltijos regbio TOP lygoje. Treniruotę jungtinei vyrų ir jaunųjų regbininkų komandai vedė Lietuvos regbio-7 rinktinės ir RK „Šiauliai“ vyriausiasis treneris Tomas Zibolis.

Pasiėmę patirties treniruotėje stovyklautojai pasistiprinę išruošė į žygį. Pėsčiomis įveikė septynių kilometrų pažintinį taką bei aplankė Viekšnių vandens malūną.

„Virvytės stovykloje“ netoliese jaunųjų regbininkų įsikūrė ir kiti stovyklautojų būriai, kurie neturi patirties regbyje. Smagiai leidžiant laiką stovyklos vadovams kilo idėja suvienyti jėgas, supažindinti naujus bičiulius su regbio sporto šaka ir artimiausiomis dienomis surengti bendrą turnyrą.

Nuotraukų galerija : ČIA

Stpvykla2

 

KETVIRTA DIENA

Stovyklos „Žaidimų vasara 2023” dalyviai mėgaujasi saulėtomis dienomis!

Vakar po regbio treniruočių ir kitų užsiėmimų visi stovyklautojai skubėjo prie Virvytės upės, kur jų laukė galimybė pasiirstyti baidarėmis ar irklentėmis.

Šiandien surengtas Touch regbio turnyras kuriame dalyvavo net šešios komandos

Nuotraukų galerija : ČIA

Plaukimas

 

PENKTA DIENA

 

Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos jaunieji regbininkai penkias dienas sportavo ir pramogavo tradicinėje stovykloje „Žaidimų vasara”.

Su dvidešimt penkiais jaunaisiais regbininkais stovykloje dirbo treneriai Dominykas Matuzevičius ir Saulius Vertelis.

Mažeikių rajone, Kegrių kaime įsikūrusioje „Virvytės stovykloje“ jaunuoliai kasdien sportavo, treneriai organizavo turnyrus, rengė įvairias užduotis bei varžybas. Pailsėjus po sportinių užsiėmimų vaikų laukdavo laisvalaikio išvykos, žygiai, pasiplaukiojimas baidarėmis ar irklentėmis Virvytės upėje arba tiesiog maudynės, atsigaivinant po dienos veiklų.

Vaikus stovykloje aplankė vyrų regbio klubo „Šiauliai“ atstovai. Šios komandos ir Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinės vyriausiasis treneris Tomas Zibolis vedė bendrą vaikų ir vyrų regbio treniruotę.

Stovykla pasibaigė, dėkojame visiems prisidėjusiems!

Rugpjūčio 7-11 dienomis vykusi vaikų vasaros stovykla buvo finansuojama Šiaulių miesto savivaldybės ir vaikų tėvelių lėšomis.

Nuotraukų galerija : ČIA

Pabaiga